Fenerbahçe Beko-Bayern Münih Basketbol Maçı Ertelendi

0

Fenerbahçe Beko-Bayern Münih Basketbol Maçı Ertelendi

Fenerbahçe Beko’nun, Bayern Münih ile 15 Mart Salı günü 20.45’te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynaması gereken Turkish Airlines EuroLeague 2021-22 sezonu maçı ertelendi. Ertelenme sebebi ise Alman ekibinde artan Covid-19 vakaları sonucunda maça çıkabilecek oyuncu sayısının sekizin altına düşmesi.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/03/fenerbahce-beko-71-75-bayern-munih-mac-sonucu-ozti-basketbol-haberleri-betzmarksports.jpeg
fenerbahce-beko-71-75-bayern-munih-mac-sonucu-ozeti-basketbol-haberleri-betzmark-sports

İşte Kulüp Açıklaması

”Fenerbahçe Beko’nun 15 Mart Salı günü 20.45’te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda Bayern Münih ile oynaması gereken Turkish Airlines EuroLeague 2021-22 sezonu karşılaşması, Alman ekibinde artan Covid-19 vakaları sonucunda maça çıkabilecek oyuncu sayısının sekizin altına düşmesi nedeniyle ertelendi Fenerbahçe Beko – Bayern Münih mücadelesi için yeni tarih EuroLeague yönetimi tarafından belirlenecektir.”

”Bayern Münih takımına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Covid vakalarından etkilenen kişilere acil şifalar diliyoruz. Mücadelenin taraftarlarımız tarafından satın alınan biletlerine ilişkin bilgilendirme Kulübümüz tarafından ilerleyen günlerde yapılacaktır.”

%20%20

Cevap bırakın