Fenerbahçe Beko – Galatasaray Nef Maçı Biletleri Satışta

0

Fenerbahçe Beko – Galatasaray Nef Maçı Biletleri Satışta

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın 11 Nisan Pazartesi günü 20.30’da Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda Galatasaray Nef ile oynayacağı ING Basketbol Süper Ligi maçının bilet satışı 4 Nisan Pazartesi günü başlayacak.

İşte Galatasaray Nef maçının passo. com. tr üzerinden yapılacak bilet satış takvimi ve fiyatları:

-4 Nisan Pazartesi günü 15.00 itibarıyla – ön satış – Kongre ve Divan Kurulu üyeleri (3 adet), Taraftar Kart sahipleri ve Fenercell faturalı hat aboneleri (2 adet)

-5 Nisan Salı günü 15.00 itibarıyla – Genel Satış (2 adet)

Bilet fiyatları:

Saha içi A-D-G sıraları: ₺1000
Saha içi B-E-H sıraları: ₺750
Saha içi C-F-J sıraları: ₺600
Localar: ₺350
346 (Açık Loca): ₺300
Kategori 1: ₺220
Sky Lounge: ₺170
Kategori 2: ₺150
Kategori 3: ₺100
Kategori 4: ₺75
Kategori 5: ₺50
Kategori 6: ₺40
Kategori 7: ₺30
Öğrenci Tribünü: ₺15

Türkiye Basketbol Federasyonu‘nun yaptığı açıklamaya göre; Koronavirüs Bilim Kurulu’nun 2 Mart Çarşamba günü düzenlediği toplantı, Sağlık Bakanımızın açıklamaları ve Türkiye Basketbol Federasyonu Sağlık Kurulu’nun aldığı karar ile tüm müsabakalarda HES kodu sorgulaması yapılmadan salonlara taraftar alınacaktır.

Tribün ve saha kenarında maçı izleyecek taraftarların tamamı kullanım amacına uygun şekilde maske takmak zorundadır.

Fenerbahçe Beko’nun Turkish Airlines Euroleague ve ING Basketbol Süper Ligi maçlarının biletleri yalnızca PASSO’da satılmaktadır. Farklı platformlarda satışa çıkan maç biletlerine itibar edilmemelidir.

Basketbol karşılaşmalarına girişlerde ve bilet alımlarında PASSOLİG kart zorunluluğu bulunmamaktadır. Taraftarlar, www.passo. com.tr üzerinden ücretsiz web sayfası üyeliği oluşturarak veya var olan üyelik ile web sayfasına giriş yaparak bilet alabilirler.

Öğrenci bileti satışları 5 Nisan Salı günü genel satış başlangıcı itibarıyla Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi bilet gişesinden ve 10 Nisan Pazar günü itibarıyla Ülker Spor ve Etkinlik Salonu bilet gişesinden gerçekleştirilecektir.

Cevap bırakın