Galatasaray’da Basketbol Şöleni Var

0

Galatasaray’da Basketbol Şöleni Var

Galatasaray’ın futbolda yaşadığı hayal kırıklığı, yerini basketboldaki büyük coşkuya bıraktı. Son olarak uzatmalarda Tofaş’ı deviren Galatasaray Nef, yeni hocası Andreas Pistiolis‘le 6’da 6 yaparken, taraftarlar Sinan Erdem’de bayram yaptı.

Galatasaray , Ergin Ataman dönemi sonrasında basketboldaki en heyecanlı günlerini yaşıyor. Futbolda yaşanan üzüntü sonrası basketbola sarılan Sarı-Kırmızılılar‘da, Ekrem Memnun’un yerine takımın başına getirilen Andreas Pistiolis, yepyeni ve güzel işler çıkarmaya tam gaz devam ediyor. Son olarak normal süresi berabere biten maçta Tofaş‘ı yenen Galatasaray Nef, ligde Fenerbahçe ‘nin de olduğu seride üst üste 6. galibiyetini söke söke aldı. Böylece 4. sıraya kadar yükselen takımın performansını, taraftarları mutluluğa boğdu. Sinan Erdem Spor Salonu tam anlamıyla bayram yerine dönerken, maça gelmeye durumu olmayanlar da unutulmadı.

Pistiolis: Çok Mutluyum

Askıda bilet uygulamasına geçen taraftarlar, böylece fazladan aldıkları biletlerle, özellikle öğrencilerin de salona giderek takımı desteklemelerine olanak sağlıyor. Bu da maçların hem öncesini hem de sonrasını daha da heyecanlı hale getiriyor. Yunan coach Pistiolis de atmosferden gayet memnun. Taraftarlara destekleri için teşekkür eden başarılı direktör, “Buraya geldiğim ilk günden bu yana bir karakter ortaya koymaya çalışıyoruz. Bunu da başardığımızdan dolayı çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın