NBA’da: Caris LeVert, Cleveland Cavaliers’a katıldı!

0

NBA’da: Caris LeVert, Cleveland Cavaliers’a katıldı!

Guard Caris LeVert, şu anda sakatlanan ve Pacers’a geçen Ricky Rubio’nunda içinde bulunduğu Cavaliers’a katılmaya hazırlanıyor.
LeVert, bu sezon şu ana kadar zorlu bir Pacers takımında 18.7 sayı ve 4.4 asist ortalaması tutturdu.
Cleveland Cavaliers, NBA transfer tarihi öncesinde Indiana Pacers’tan guard Caris LeVert’i almak için anlaşmayı sağladı.
Geçen sezon sadece 22 maç kazanan Cavs, bu sezon play-off pozisyonuna geçti ve gözünü Doğu Konferansı şampiyonluğuna dikti.

Korumaları Collin Sexton ve Ricky Rubio’yu sezon sonu sakatlıklarından dolayı kaybettikten sonra saha yardımına daha çok dikkat ediyor.
LeVert, 19-35 yaşlarında olan ve şimdiden geleceklerini düşünen hayal kırıklığı yaratan Pacers için ortalama 18.7 sayı ve 4.4 asisti içeride tutuyor.
Karşılığında ise Rubio’nun ve 2022’nin ilk tur draft hakkını içeren bir paket aldıkları bildiriliyor. Bu tur korumalı şekilde gerçekleştirilecek.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/02/betzmark_giris_NBAda_Caris_LeVert_Cleveland_Cavaliersa_katildi_www.betzmarksports.com_.jpg
betzmark_giris_NBAda_Caris_LeVert_Cleveland_Cavaliersa_katildi_www.betzmarksports.com

NBA Transfer Tarihlerini Sıkı Takip Ediyor!

Pacers baş antrenörü Rick Carlisle, iki takım Pazar günü birbirleriyle oynamadan kısa bir süre önce,
“Cleveland az önce çok iyi bir oyuncu transfer etti” dedi.

Cleveland inanılmaz konumda. Caris LeVert gibi bir adamı transfer etmek onları zirveye taşıyabilir şeklinde açıklamada bulundu. Caris’in harika bir oyuncu olduğunu, onu birinci sınıf bir insan olarak gördüğünü ve onu çok özleyeceğini ekleyerek sözlerini bitirdi.

Ligin resmileşmeden önce transferi onaylaması gerekecek. Bu zaman alabilir, ancak anlaşma için Cleveland kısa vadede sezon değiştirecek potansiyele sahip.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/02/Basketbol_Haberleri_NBAda_Caris_LeVert_Cleveland_Cavaliersa_katildi_www.betzmarksports.com_.jpg
Basketbol_Haberleri_NBAda_Caris_LeVert_Cleveland_Cavaliersa_katildi_www.betzmarksports.com

Cavs, Pazar günü Chicago Bulls’un bir buçuk maç gerisinde, Doğu Konferansı’nda beklenenden daha hızlı şekilde en üst sıraya yerleşti.
LeVert’in ya All-Star Darius Garland ile birlikte başlangıç geri sahasına girmesi veya ikinci birime liderlik etmesi bekleniyor.

Şu anda Rubio sakatlandıktan sonra bu rolde bir başka transfer olan Rajon Rondo oynuyor.
27 yaşındaki oyuncu haftalardır transfer söylentilerine konu oldu.

Ancak Pazar günkü maça formalarını değiştirip playoff yarışına gireceğini bilmeden geldi.
Carlisle, burada ön büromuz, oyunculara karşı benzersiz bir anlayışları olduğunu ve bir anlaşma yakınsa bunu oyuncuyla konuşacaklarını, bu yüzden sosyal medyada veya başka bir yerde görmesine gerek olmadığını söyledi.

Betzmark Giriş

Cevap bırakın