Galatasaray’da Burak Elmas’tan Luis Campos Talimatı

0

Galatasaray’da Burak Elmas’tan Luis Campos Talimatı

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, bu sıralar özellikle lig de geçirdikleri zor duruma rağmen yeni sezon için işe koyuldu. Transfer işlerinde oldukça planlı ilerleyen Galatasaray’ın patronu, danışmanından Luis Campos için bir liste hazırlamasını istedi.
Galatasaray Başkanı Burak Elmas, ligde bulundukları zor duruma rağmenmetanetli ve umutlu davranıyor. Elmas, yeni sezon kadrosu için düğmeye basıp harekete geçti. İlk hamlesi danışmanı Luis Campos’tan bir transfer listesi hazırlamasını istemek oldu.

Luis Campos Takviyesi

Avrupa’da son 16’ya kalmasına karşın Türkiye’deki sezonun başarısız geçmesi sebebiyle eleştirilen Elmas, gelecek yıl aynı tabloyla karşılaşmamak için elinden geleni yapıyor. Danışmanı Luis Campos ile yapılacak takviyelerle ilgili talimatlar veren Elmas, işi son dakikaya bırakmamak konusunda oldukça ısrarcı ve kararlı hareketler sergiliyor.

 

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/02/Transfer-Haberleri_Galatasaray-da-Burak-Elmas-tan-Luis-Campos-Talimati_www.betzmarksports.com_.jpg
Transfer-Haberleri_Galatasaray-da-Burak-Elmas-tan-Luis-Campos-Talimati_www.betzmarksports.com

Trabzonspor Örneği

Trabzonspor ‘un bu sezonun başlarında transferler yapmıştı. Elmas Trabzonspor’un başarısını erken yapılan bu hamlelere bağlıyor. Bu sebeple de elini çok çabuk tutmaya gayret ediyor. Yeni sezonki kadro için çalışmalarına hız veren ve teknik direktör Domenec Torrent‘in de fikirlerini alan Elmas, Luis Campos‘tan bir liste hazırlamasını talep etti. Cim-Bom’un patronu, yeni sezon transferlerini son dakikaya bırakmayarak önümüzdeki döneme en güçlü şekilde girmeye kararlı.

Galatasaray Kararlı

Galatasaray Campos hamlesiyle transfer görüşmelerine erken başlayarak yeni sezonun kadrosu için harekete geçti.

 

Son Dakik Futbol ve Transfer Haberleri için BetzMarkSports.Com‘u takipte kalın

Cevap bırakın