Mesut Özil Futbolu bırakıyor mu?

0

Mesut Özil Futbolu bırakıyor mu?

Fenerbahçe‘de kadro dışı bırakılan Mesut Özil, sarı-lacivertli kulüpte hedeflerini gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağını söyledi. Mesut Özil, futbol kariyerine ilişkin sosyal medya hesabından bazı açıklamalarda bulundu.

33 yaşındaki ünlü futbolcu, “şahsına yönelik itibarsızlaştırma çabalarını engellemek ve camiayı doğru bilgilendirmek adına” sosyal medya hesaplarından açıklama yaptığını belirtti.

Bireysel olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarını son sürat devam ettirdiğini ve çocukluk hayaline kavuşmak, katkı sunmak için sabırla zamanının gelmesini beklediğini açıklayan Mesut Özil, şunları belirtti:

“Ben Fenerbahçe’ye ve vatanım Türkiye’ye tatil yapmaya gelmedim. Şanlı formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten başka bir amaç ilke edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe’de yaşamayı arzu ettiğim birçok hedefim var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım.

Hem ben hem de kulübüm futbolun doğasında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en iyi şekilde atlatarak sevdam Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük arzumdur. Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan yalan haberlere itibar etmemeleridir.”

Öneri Haber: Mesut Özil İle Taslica Takası

Cevap bırakın