Ross County 1-1 Aberdeen

0

Ross County 1-1 Aberdeen

 

Bu sonuç, lig tablosu açısından her iki taraf için de bir avantaj sağlamadı. Ayrıca County hala 10. ve Aberdeen altıncı olarak kaldı. Ross County ve Aberdeen, Dingwall’da 1-1 Premiership berabere kaldı. İkinci yarıya sadece birkaç dakika kala Aberdeen, Jonny Hayes ile öne geçti. Ek olarak Ross Callachan 53. dakikada vole ile eşitliği sağladıktan sonra, maçta pek aksiyon olmadı.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/02/Ross_County_1-1_Aberdeen_www.betzmarksports.com_.jpg
Ross_County_1-1_Aberdeen_www.betzmarksports.com

Her iki taraf da başlangıç ​​kadrolarında üç değişiklik yaptı ve bu, oyunun ileriye dönük ritmini etkiledi. Ayrıca Ross County’nin geçen hafta sonu Rangers’a karşı oynadığı maçta altı gol atılırken, bu sefer Dingwall’daki ilk yarı tam tersi oldu. Scott Brown, Hayes’e sol kanattan bir pas versede az bir destek geldi ve kaleyi bulan şut Aberdeen’e golü getirdi. Ardından Vicente Besuijen şutunda kaleci Laidlaw iyi bir kurtarış yaptı. Regan Charles-Cook topu içeriden kesmeye ve sağ ayağıyla şut çekmeye çalıştı, ancak bu atak savuşturuldu. Ross County’de oyuna giren Harry Paton, Connor Randall’ın ortasını etkileyici bir şekilde kontrol etse de top, Lewis’in ellerinde kaldı.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/02/Ross_County_1-1_Aberdeen_Mac-Sonucu_www.betzmarksports.com_.jpg
Ross_County_1-1_Aberdeen_Mac-Sonucu_www.betzmarksports.com

Menajerlerin Açıklamaları

 

Ross County menajeri Malky Mackay:

“Bu gece iki takımda yıprandı. Ayrıca her iki takımda iyi pozisyonlar buldu, iyi bir rekabet vardı sahada.’’ dedi.

Aberdeen menajer: Stephen Glass:

“Vicente Besuijen’in yeteneğini gördük. Ayrıca antrenman bile yapmadan bu kadar tehlikeli bir oyuncu olduğunu bize gösterdi. Ek olarak yaptıklarımızdan memnunuz ve sahip olduğumuz oyuncuları da elimizde tutmayı başardığımız için mutluyuz. İyi bir transfer sezonu geçirdik.’’ dedi.

 

Güncel Maç Sonuçları ve Skorları İçin BetzMarkSports.Com

Cevap bırakın