Guruluyuz; Milli Hentbolcu Beyza Karaçam İsveç’e Transfer Oldu

0

Guruluyuz; Milli Hentbolcu Beyza Karaçam İsveç’e Transfer Oldu

A Milli Kadın Hentbol Takımı oyuncusu Beyza Karaçam, Yenimahalle Belediyespor Kadın Hentbol Takımı‘nda oynarken Avrupa Kupasında karşılaştığı IFK Kristianstad takımına karşı oynadığı oyunla göz doldurmuştu. Bu başarısı sonrası dikkatleri üzerine çeken Karaçam, İsveç takımına transfer oldu. Karaçam, Avrupa hedefinin olduğunu ve bunu başardığı için mutlu olduğunu belirterek, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğinin sözünü verdi.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/02/Hentbol-Transfer-Haberleri_Milli_Hentbolcu_Beyza_Karacam_isvec-e_Transfer_Oldu.betzmarksports.com_.jpg
Hentbol-Transfer-Haberleri_Milli_Hentbolcu_Beyza_Karacam_isvec-e_Transfer_Oldu.betzmarksports.com

Beyza Karaçam Kampta

A Milli Kadın Hentbol Takımı‘nda yer alan 21 yaşındaki Yenimahalle Belediyesspor oyuncusu Karaçam, Avrupa Şampiyonası elemeleri kapsamında 2 ve 6 Mart’ta İzlanda ile oynanacak maçlar öncesi Kastamonu’da kampa girerek hazırlıklarına hız verdiği öğrenildi.

80 Kez Milli Forma Giydi

Toplamda 80 defa milli formayı giyen 21 yaşındaki Milli hentbolcu Beyza Karaçam, antrenman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ilkokul 4. sınıfta beden eğitimi öğretmeninin tavsiyesi üzerine hentbola başladığının altını çizerek, “Samsun Gençlikspor’da 8 yıl oynadım. Sonrasında Görelespor’a, bir sene orada ter döktükten sonra da Yenimahalle Belediyespor’a transfer oldum. İki yıldır da Yenimahalle Belediyespor’da oynuyorum” dedi.

Cevap bırakın