Hentbol Milli Takımlarının Akdeniz Oyunları Maç Programı Netleşti

0

Hentbol Milli Takımlarının Akdeniz Oyunları Maç Programı Netleşti

Hentbol milli takımlarının Akdeniz Oyunları’ndaki maç programı açıklandı. Türkiye Hentbol Federasyonundan gelen açıklamaya göre, Cezayir’in Oran kentinde 25 Haziran-6 Temmuz tarihlerinde yapılacak 19. Akdeniz Oyunları’nda mücadele verecek A milli kadın ve erkek hentbol takımlarının grup etabındaki müsabaka programı belirlendi.

B Grubu’nda Makedonya, Sırbistan ve Portekiz ile mücadele verecek A Milli Kadın Hentbol Takımı, grup maçlarını El Hachemi Hantaz Spor Salonu’nda yapacak. İlk maçını 30 Haziran’da Makedonya’yla yapacak A Milli Kadın Hentbol Takımı, Portekiz’le 1 Temmuz’da, Sırbistan’la da 2 Temmuz’da karşılaşacak. Müsabakaların düdüğü (TSİ) 12.00’de çalınacak.

A Milli Erkek Hentbol Takımı ise İspanya, Makedonya, Yunanistan ve Cezayir’le birlikte B Grubu’nda bulunuyor. Ay-yıldızlılar, 24 Şubat Arzew Spor Salonu’nda oynanacak grup maçlarında ilk olarak 27 Haziran’da Cezayir’le (TSİ 19.00) karşılaşma yaşayacak. Milli takım, İspanya’yla 28 Haziran’da (TSİ 21.00), Makedonya’yla 1 Temmuz’da (TSİ 21.00) Yunanistan’la da 2 Temmuz’da (TSİ 19.00) karşılaşacak.

Cevap bırakın