Buddy Boeheim Hakkkında Çıkan Yumruk İddiası 1 Maça Mal Oldu

0

Buddy Boeheim Hakkkında Çıkan Yumruk İddiası 1 Maça Mal Oldu

Syracuse yıldızı Buddy Boeheim, ikinci tur zaferi sırasında Çarşamba günü Florida Eyaleti oyuncusunun karnına yumruk attıktan sonra Duke’ye karşı Orange’s Atlantic Coast Conference Tournament maçı için askıya alındı.

Orange koçu Jim Boeheim’ın oğlu olan Boeheim, daha önce yanıldığını kabul eden bir bildiri yayınladı.

”Özür Diledim”

“Bugünkü maçta, şeritte biraz itildikten sonra korta geri dönmek için dönerken kolumu salladım. Hayal kırıklığı içinde hareket etmek yanlıştı.” dedi. Boeheim, Syracuse basketbolunun Twitter hesabında yayınlanan bir açıklamada. “Wyatt Wilkes’ten el sıkışma hattında birçok kez özür diledim. Bu konuda endişelenmememi söyledi, ama yanlış olduğunu biliyorum.” şeklinde ifade etti.

Ülkedeki En Üretken 3’lük Atan Kişi

Boeheim, Hall of Fame koçu babası için oynarken ülkedeki en üretken 3’lük atıcılardan biri haline geldi. Boeheim, kariyeri boyunca maç başına ortalama 14.6 sayı attı ve 306 3’lük attı.

Orenge’yi Parlattı

Boeheim, Orange’ın geçen yıl NCAA Sweet 16’ya ulaşmasına katkı sağladı ve “Buddy Buckets” takma adını desteklemek için sağlam bir atış yaptı. Bu yıl birinci takım all-ACC seçildi.

Syracuse, bu sezon 7 numaralı seribaşı Duke’a karşı oynadığı iki karşılaşmayı da kaybetti, ilk olarak deplasmanda 20 puan, ardından evinde 25 puan farkla yenildi.

Cevap bırakın