Haris Seferovic kimdir?

0

Haris Seferovic kimdir?

Galatasaray yeni adayların peşine düştü. Gomis, Mostafa ve Diagne’ye teklif geldiği takdirde yolları ayıracak olan Sarı-Kırmızılı takım Benfica ile yollarını ayırmayı planlayan Haris Seferovic’i gözüne kestirdi. 2017 yılından beri Portekiz devinde forma giyen Haris Seferovic’in sözleşmesi 2024 yılında tamamlanıyor.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/07/Haris-Seferovic-nereli-kac-yasinda-Haris-Seferovic-hangi-takimda-oynuyor-BetzMarkSports.Com_.jpg
Haris-Seferovic-nereli-kac-yasinda-Haris-Seferovic-hangi-takimda-oynuyor-BetzMarkSports.Com

Haris Seferovic nereli kaç yaşında? Haris Seferovic hangi takımda oynuyor?

Haris Seferovic, Primeira Liga ekiplerinde bulunan Benfica‘da forma giyen başarılı bir oyuncudur. Seferovic’in mevkisi forvettir. 1.89 m boyundaki Haris Seferovic, altyapı ve profesyonel kariyeri ile milli takımda da forma giymektedir. Seferovic, Bosna kökenli ve İsviçrelidir. 22 Şubat 1992 doğumludur ve 2022 itibariyle 30 yaşındadır.

Doğum yeri İsviçre Sursee’dir. Seferovic, futbola 2004 yılında FC Luzern ile başlangıç yaptı. Altyapı kariyerine buradan sonra Grasshopper’de 2007-2009 yılları arasında sürdürdü. Profesyonel kariyerini aynı takımda devam ettiren Seferovic, daha sonra birçok başarılı takımda yer aldı. Aynı zamanda İsviçre’nin milli takımında da yer almaktadır.

Cevap bırakın