Marcao’nun Menajeri Alex’ten Galatasaray’a Sevilla resti!

0

Son dakika: Marcao’nun Menajeri Alex’ten Galatasaray’a Sevilla resti! “Ne Zenit’e gideriz ne de Galatasaray’da kalırız”

Marcao’nun Menajeri Alex, Sevilla ile anlaştıklarını öne sürerek yönetime rest çekti. Brezilyalı stoper için Zenit St. Petersburg 15, Sevilla 12 milyon Euro teklifte bulundu. Bunun üzerine Galatasaray Rus ekibiyle anlaşmak istese bile futbolcunun menajeri Alex kriz çıkardı. Sarı kırmızılılar şimdi Sevilla’nın teklifini yükseltmesini talep ediyor.

İstanbul’da 2 gündür süren Marcao zirvesinde ipler gerilmiş oldu. Tecrübeli futbolcuya talip olan Sevilla teklifini 12 milyon Euro’ya yükseltirken Zenit St. Petersburg ise bonuslarla birlikte 15 milyon Euro’luk bir teklif yaptı. Hedeflediği rakamın Zenit tarafından gelmesi üzerine Galatasaray, Rus kulübü ile anlaşmak istedi ancak bu noktada Marcao’nun menajeri Alex’in resti gündem oldu.

Marcao da Ayrılık İstedi

Sevilla ile daha önce anlaştığı öğrenilen Alex, oyuncusunun ne 15 milyon Euro’ya Zenit’e gitmesine, ne de Galatasaray’da kalmasına izin vermeyeceğini söyledi. Alex yöneticilere “Marcao’yu 4 milyon Euro’ya aldınız, 3 katına satacaksınız. Biz Sevilla ile anlaştık. Zenit’e de gitmek istemiyoruz, Galatasaray’da da kalmayacağız” şeklinde konuştu. Marcao da dün yönetime “Sevilla’ya gideceğim, beni bırakın” dedi.

Mail İle Reddetti

Buna karşın Galatasaray 12 milyon Euro’dan yukarı çıkmayan Sevilla’nın teklifini kabul etmeyi istemiyor. İspanyolların bonuslar ile 13.5-14 milyon Euro’ya çıkmayı düşündüğü iddia edildi. Bu minvalde teklif gelirse imzalar atılacak. Brezilyalı futbolcu, Avusturya kampı kadrosunda da yer almazken, Galatasaray’ın “Geçen sezonki 600 bin Euro’luk bonus alacağını bırak” teklifini de mail ile kesin bir dille reddettiği öğrenildi.

Cevap bırakın