(ÖZET) Trabzonspor – MTK Budapeşte hazırlık maçı sonucu: 2-1

0

(ÖZET) Trabzonspor – MTK Budapeşte hazırlık maçı sonucu: 2-1

Yeni sezon hazırlıklarına Slovenya’da devam eden son şampiyon Trabzonspor, ilk hazırlık maçında MTK Budapeşte ile kozlarını paylaştı. Bordo-Mavililer, Macar ekibini Vitor Hugo ve Yusuf Erdoğan’ın golleriyle 2-1 mağlubiyete uğrattı. Budapeşte’nin tek sayısını da Itsvan Bognar attı. Trabzonspor, ikinci hazırlık maçında ise 16 Temmuz Cumartesi günü Slovacko ile karşılaşma yaşayacak. Trabzonspor’a galibiyet yaşatan golleri Vitor Hugo ve Yusuf Erdoğan atarken, Budapeşte’nin tek sayısı da Itsvan Bognar kaydetti. Trabzonspor, ikinci hazırlık maçında ise 16 Temmuz Cumartesi günü Slovacko ile 18.00’de mücadele edecek.

Trabzonspor – MTK Budapeşte 11’ler:

Trabzonspor ilk 11: Muhammet Taha Tepe, Larsen, Taha Altıkardeş, Vitor Hugo, Farukcan Genç, Doğucan Haspolat, Hamsik, Visca, Kouassi, Emrehan Gedikli.

MTK Budapeşte ilk 11: Jozsef, Benedek, Sinan, Janos, Zsombor, Mihaly, Zoltan, Barnabas, Adam, Itsvan, Krisztian

Trabzonspor maçı ne zaman, Trabzonspor – MTK Budapeşte maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlanacak?

Trabzonspor – MTK Budapeşte hazırlık maçı bugün olacak ve saat 18.00’de başlayacak. A Spor‘dan canlı yayınlanacak 90 dakikanın
canlı skor takibi ve tüm detayları merak ediliyor.

Trabzonspor – Slovacko maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlanacak?

Trabzonspor, ikinci hazırlık maçında ise 16 Temmuz Cumartesi günü Slovacko ile karşı karşıya gelecek. Saat 18.00’de başlayacak bu maç da A Spor’dan izleyicilerle buluşacak. Trabzonspor’un 4 Temmuz’da başlayan Slovenya kampı, 17 Temmuz’da sonlanacak. 17 Temmuz’da 3 gün izin yapacak olan Fırtına, 20-29 Temmuz tarihleri arasında hazırlık kampının 2. etabını yapmak üzere Avusturya’ya yolcu olacak.
Yüksek tempoda çift kale maç Cornelius’un da kampa katılmasıyla birlikte Trabzonspor’da eksik oyuncu kalmadı.

Slovenya’da tempo her geçen gün biraz daha yükselirken, sabah antrenmanındaki çift kale maç zorlu mücadelelere sahne oldu. Teknik direktör Abdullah Avcı oyuncularına sık sık uyarılarda bulunurken, idman sonrasında öğrencilerinin hırsından memnun olduğunu bildirdi. Öte taraftan genç isimlerden Emrehan Gedikli, maçta kısa süreli sakatlık yaşarken, kesin durumu kontrollerin ardından belli olacak.

Cevap bırakın