Şampiyonlar Ligi Hakkında Merak Edilenler

0

Şampiyonlar Ligi Hakkında Merak Edilenler

UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final maçları bugün itibariyle başlıyor. Manchester City Real Madrid ve Liverpool Villarreal takımları UEFA Şampiyonlar Ligi mücadelesinde karşılaşacak. Futbol seveler “Şampiyonlar ligi maçları şifresiz mi ve hangi kanalda yayınlanacak?” sorusuna cevap arıyor. İşte, maç kanalı ve detaylar..

Liverpool Villarreal ve Manchester City Real Madrid takımları UEFA Şampiyonlar Ligi maçında sıkı bir mücadele verecek. Şampiyonlar ligi mücadelelerine az vakit kala futbol severler maçların hangi kanalda yayınlanacağını merak ediyor. İşte, Manchester City Real Madrid ve Liverpool Villarreal maçı canlı yayın kanalı bilgileri..

Şampiyonlar Ligi Maçları Şifresiz Mi?

UEFA Şampiyonlar Ligi mücadeleleri RTÜK’ün kararı doğrultusunda şifresiz olarak ekranlara geleceği biliniyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi Maçları Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Şampiyonlar Ligi, Manchester City Real Madrid ve Liverpool Villarreal maçları ile start veriliyor. UEFA Şampiyonlar Ligi EXXEN ve TV 8,5 kanallarından şifresiz ve canlı olarak yayınlanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final mücadelesi ilk maçında Manchester City, Real Madrid’i misafir ediyor. Maç, 26 Nisan Salı günün saat 22.00’da oynanacak. Liverpool Villarreal maçı ise 27 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek.

TV 8.5 Frekans Bilgileri Neler?

Uydu : TÜRKSAT 4A

Frekans : 12346

Polarizasyon : Yatay (H)

Sembol Oranı : 9600

FEC : 3/4

Cevap bırakın