BERTRAND TRAORE Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Takımda

0

BERTRAND TRAORE KİMDİR? Kaç yaşında ve nereli? Bertrand Traore hangi takımlarda oynamıştır?

İngiliz takımlarından Aston Villa forması giyen Bertrand Traore‘nin adı, transfer süreçlerinin başlamasıyla birçok takımla anılmaya başladı. Yerli takımlarımızdan da Fenerbahçe’nin transfer listesinde olduğu söylenen oyuncu için özellikle internette aramalar yapılıyor. Taraftarlar, Bertrand’ın kaç yaşında ve nereli olduğunu, hangi takımda oynadığını, hangi pozisyonlarda oynadığını sıkça araştırıyor.

Transfer sezonunun başlamasıyla birlikte takımlar da oyuncular üzerinden transfer hamlelerini yapmaya başladı. Transfer hareketliliğinin en fazla yaşandığı ülkelerden biri olan Türkiye’deki kulüpler, listelerini takip edecek şekilde görüşmelere başladı ve resmi işlemler de başladı.

Transfer sürecine hızlı giriş yapan takımlardan biri de Fenerbahçe oldu. Sarı lacivertliler Lincoln Henrique ve Bruma‘yı kadrosuna dahil etti. Listesinde yine bir çok isim olan ve görüşmelerini sürdüren Fenerbahçe için iddia edilen isimlerden biri de Bertrand Traore oldu.

Bertnard Traore Kimdir?

Bertrand Isidore Traore 6 Eylül 1995 Burkina Faso’da doğdu. 2009 yılında Auxerre ile profesyonel kariyerine başlangıç yapan Traore daha sonra sırasıyla Chelsea, Vitesse, Ajax, Olimpik Lyon takımlarında oynamıştır.

2024 yılına kadar sözleşmesi devam eden Traore’nin güncel takımı Aston Villa’dır. Daha çok sağ kanatta yer alan Traore, sol kanat ve forvet pozisyonlarında da forma giymektedir. 1.81 boyundaki oyuncu, sol ayak oynamaktadır.

Cevap bırakın