Eski NFL Oyuncusu Demaryius Thomas Evinde Ölü Bulundu

0

Eski NFL Oyuncusu Demaryius Thomas Evinde Ölü Bulundu

Eski Amerikan futbolu oyuncusu Demaryius Thomas, 33 yaşında hayatını kaybetti. ABD’nin Georgia eyaletine bağlı Roswell kenti polis departmanından Tim Lupo’nun aktardıklarına göre Thomas’ın evinde ölü bulundu. Lupo, “İlk bulgular ölümün sağlık sorunundan kaynaklandığı yönünde, aksini düşünmek için bir neden yok.” dedi.

Kariyeri boyunca New York Jets, New England Patriots, Houston Texans ve Denver Broncos takımlarında top tutucu (wide receiver) pozisyonunda oynayan Thomas, 2021’in Haziran ayında emekli olmuştu.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/05/NFL-Haberleri_Eski-NFL-Oyuncusu-Demaryius-Thomas-Evinde-Olu-Bulundu_Demaryius-Thomas-Death-News-betzmarksports.com_.jpg
NFL-Haberleri_Eski-NFL-Oyuncusu-Demaryius-Thomas-Evinde-Ölü-Bulundu_Demaryius-Thomas-Death-News-betzmarksports.com

Thomas, 2016 yılında 50’ncisi düzenlenen NFL’nin şampiyonluk mücadelesi Super Bowl’da Denver Broncos ile kupayı kazanmıştı. Deneyimli oyuncu, 4 kez de NFL All-Star takımlarına seçilmişti. Tüm bu başarılarının yanı sıra karakteriyle de pek çok kişiyi kendine hayran bırakan Thomas’ın ardından sayısız tweet yağdı. İşte onlardan bazıları:

Denver Broncos

“Demaryius’un alçakgönüllülüğü, sıcaklığı, nezaketi ve bulaşıcı gülümsemesi, onu tanıyan ve sevenler tarafından her zaman hatırlanacak.”

Jets

“Sahada her zaman daha parlak bir ışıkla parlak bir kariyer. Çok erken gitti. Ama senin etkinin devam ediyor.”

Peyton Manning

“DT bir oyuncudan daha iyi bir insandı ve bir Hall of Fame oyuncusuydu. Bu sana onun ne kadar iyi bir insan olduğunu gösteriyor. Çocuklarıma kendi çocuklarıymış gibi davrandı. Her takım arkadaşının yardım etkinliği için oradaydı. … Kesinlikle harap oldum.”

BetzmarkSports.Com Son Dakika

Cevap bırakın