Jean Todt’tan Michael Schumacher açıklaması: Birlikte F1 yarışlarını izliyoruz

0

Jean Todt’tan Michael Schumacher açıklaması: Birlikte F1 yarışlarını izliyoruz

Ferrari eski takım patronu Jean Todt, Aralık 2013’te kayak yaptığı sırada ciddi bir şekilde yaralanan ve o günden itibaren hayatına gizli saklı devam eden Michael Schumacher hakkında açıklamalarda bulundu.

NTV Spor’da yer alan habere göre;

Todt daha önce Schumacher’i sık sık ziyaret ettiğinin altını çizerek; “Ayda en az iki kere ziyaret ederim. Onu yalnız bırakmıyorum. Ben, Michael, Corinna ve tüm ailesiyle birlikte çok şey yaşadık. Yaşadıklarımızın güzelliği bizim bir parçamızdır.” şeklinde konuşmuştu. “Birlikte Formula 1 yarışlarını izliyoruz”

Son olarak RTL’ye açıklamalarda bulunan 76 yaşındaki Todt;

“Onu özlemiyorum çünkü onu görüyorum. Michael ile birlikte Formula 1 yarışlarını izliyoruz. Tabii ki eskiden yaptığımız şeyleri özlemiyorum diyemem.” diyerek sözlerine son verdi. Sağlık durumu hakkında gizlilik sürüyor Alman pilot 2013 yılında yaşadığı kazada kafasına aldığı darbe yüzünden komaya girmişti. Yaşamını gizlilik içinde sürdüren Schumacher hakkında kesin bir bilgi olmasa da bilincinin yerinde olduğuna dair iddiaların olduğu ortaya çıkıyor. Yine de Alman pilotun güncel sağlık durumu hakkında bilgiye erişmek imkansıza yakın ve ailesi de bunun bu şekilde devam etmesi gerektiğini düşünüyor. Hamilton’la birlikte en fazla şampiyon olan pilot Michael Schumacher, Formula 1‘de aktif olarak yarışmayı sürdüren İngiliz pilot Lewis Hamilton ile birlikte, en fazla şampiyonluk yaşan pilot ünvanına eşlik ediyor. Efsane sürücünün 7 dünya şampiyonluğu olduğu biliniyor.

Spor Haberleri BetzmarkSports.Com

Cevap bırakın