Talisca sezonu kötü bitirdi… Kaçan penaltı ve kırmızı kart!

0

Talisca sezonu kötü bitirdi… Kaçan penaltı ve kırmızı kart!

Suudi Arabistan‘da sezon dün akşam oynanan maçlarla tamamlandı. Adı Galatasaray ile anılan Beşiktaş’ın eski efsanesi Talisca, sezonu tatsız bir şekilde sonlandırdı. Suudi Arabistan’da sezon dün akşam oynanan maçlarla sona erdi, Al Hilal sezona şampiyonlukla veda etti. Aboubakar ve Talisca’nın oynadığı Al-Nassr ise şampiyonun 6 puan gerisinde 3. oldu.

Penaltı Kaçırdı, Kırmızı Kart Gördü

Al-Nassr’ın Al-Fateh’i 2-1 mağlup ederek sezonu tamamladığı maçta ise işler Talisca’nın istediği şekilde ilerlemedi. Sezonu 20 golle bitiren ve başarılı bir performans sergileyen Brezilyalı yıldız için dün akşam işler tersine döndü. Talisca, Al-Fateh karşısında bir penaltıdan faydalanamadı, bir pozisyonda ise direkt kırmızı kart ile oyun dışı kalmış oldu.

Maçın ardından yaptığı sosyal medya paylaşımıyla sezon için değerlendirme yapan Talisca, “Bir sezon daha sona erdi. Bu sezon 32 maçta 22 gol 5 asistle oynadım. Bu sayılara ulaşmama yardımcı olan takım arkadaşlarıma, Suudi Arabistanlı taraftarlara teşekkür ederim. Şimdi gelecek sezon daha büyük hedefler için dinlenme zamanı. Haydi hep birlikte…” şeklinde ifade etti.

Cevap bırakın