Novak Djokovic, Ukrayna’ya Destek İçin Sergiy Stakhovsky’ye Ulaştı

0

Novak Djokovic, Ukrayna’ya Destek İçin Sergiy Stakhovsky’ye Ulaştı

Ukraynalı eski tenisçi Sergiy Stakhovsky, Rusya’nın saldırısına maruz kalan ülkesine yardım etmek isteyen Novak Djokovic ile arasında geçen mesajlaşmayı yayınladı.

Rusya’nın yoğun saldırısı altındaki Ukrayna’da sporcuların direnişe olan desteği devam ediyor. Eski tenisçi Sergiy Stakhovsky, ülkesini savunmak adına direnişe katılırken Novak Djokovic’in destek adına kendisiyle iletişime geçtiğini açıkladı. Ukraynalı eski tenisçi, aralarında geçen diyalogu Instagram hesabında yayınladı.

“Desteğin için teşekkürler. Ukrayna minnettar” şeklinde Stakhovsky’nin paylaştığı mesajlaşmada Novak Djokovic‘in şu ifadeleri dikkat çekti: “Stako, nasılsın adamım? Sahada mısın? Aklım sende. Umarım yakında her şey durulur. Lütfen yardım göndermek adına en uygun yöntemin ne olduğunu bana bildir. Mali destek veya başka herhangi bir yardım.”

Sergiy Stakhovsky, yaşadığı Macaristan’dan ülkesini savunmak adına Ukrayna’ya gitmişti. Kiev doğumlu Stakhovsky, Djokovic ile olan mesajlaşmasında da Kiev’de olduğunu açıkladı.

Cevap bırakın