Beşiktaş ile Fenerbahçe’nin Luis Suarez Çekişmesi

0

Beşiktaş ile Fenerbahçe’nin Luis Suarez Çekişmesi

Fenerbahçe’nin Atletico Madrid‘e veda etmeye hazırlanan Luis Suarez‘e talip olmasının ardından Uruguaylı yıldıza Beşiktaş da gözünü dikti. İki kulübünde Suarez’in menajeri ile görüştüğü biliniyor. Ezeli rakipler bir kez daha karşı karşıya geldiler.

Atletico Madrid‘den ayrılık hazırlıkları yapan Luis Suarez, her geçen gün Süper Lig’e daha fazla yaklaşıyor. Fenerbahçe ile görüştüğü konuşulan Suarez’in menajerleri aracılığıyla Beşiktaş’a önerildiği iddia edildi. Böylece Fenerbahçe ile Beşiktaş bir yıldız transferinde daha karşı karşıya geldi. Fenerbahçe’nin Luis Suarez için ilk adımı atan takımdı.

Atletico’dan Ayrılık Hazırlığı

Atletico Madrid’e veda edecek olan Uruguaylı golcünün menajeri ile temasa geçilmiş imza parası dahi gündemdeydi. Ancak Suarez’in Beşiktaş’a da önerildiği iddia edilince ortalık karıştı.

Takvim’in haberine göre, Fenerbahçe yönetiminin bu durumdan pek de hoşnut olmadığı ortaya çıktı. Ancak Beşiktaşlı kurmayların kendilerinin Suarez ile daha önce ilgilendiklerini ifade etmeleri de gelen haberler arasında.

Cevap bırakın