Beşiktaş’ın İstediği Talisca, Arabistan’dan Ayrılma Düşüncesi

0

Beşiktaş’ın İstediği Talisca, Arabistan’dan Ayrılma Düşüncesi

Suudi Arabistan’daki geleceği gündeme oturan Anderson Talisca için menajeriyle kritik bir görüşme yapılacak.

Beşiktaş ‘ın eski yıldızı Anderson Talisca, Suudi Arabistan’dan çıkabilir. Bir süredir kulübünden ayrılma kararı verdiği konuşulan Brezilyalı yıldız için Suudi Arabistan basınından yeni haberler yayınlanıyor. Almowaten ve Al Kas’ta yer alan habere göre Anderson Talisca‘nın menajeri, Al Nassr başkanıyla görüşmek için iki gün içinde Riyad’a seyahat edecek.

Anderson Talisca’nın sözleşmesini feshederek takımdan ayrılmak için aldığı karar görüşmenin ana konusu olacak. Öte yandan taraftarlar çıkan haberlerin ardından Talisca’nın ayrılma olasılığına karşı sosyal medyada hoşnutsuzluklarını yoğun bir biçimde açıklıyorlar.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/03/son-dakika-taliscadan-bomba-karar-besiktasa-transfer-mi-oluyor-betzmarksports.jpg
betzmark-sports_son-dakika-taliscadan-bomba-karar-besiktasa-transfer-mi-oluyor

Anderson Talisca, Beşiktaş’a Mı Dönecek?

Brezilyalı yıldız iki sezon Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giymiş ve iyi bir izlenim bırakmıştı. İsmi zaman zaman siyah-beyazlı kulüple anılan Talisca için Başkan Ahmet Nur Çebi geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına verdiği demeçte oyuncuya açık kapı bırakmıştı.

“Taraftarı mutlu edebilecek her şeyi yapmaya hazırız. Ancak getirdiğiniz oyuncunun maaşını ödeyemediğiniz zaman getirdiğiniz futbolcuya da zarar, kulübe de zarar, taraftara da eziyet Dolayısıyla Talisca eğer Beşiktaş’ın bütçesine uygun tarzda oynamak isterse ben de koşar gider onu sırtımda buraya getiririm. Ama olmayacak duaya bugünden amin demem. Talisca’nın gelmesini isterim. Benim siyasi, mali, ticari politikalarımla olacaksa başım gözüm üstünde yeri var. Olmayacaksa Allah yolunu başka kulüplerde açık eylesin.”

Cevap bırakın