FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ – Alexander Sörloth’ta işler karıştı!

0

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ – Alexander Sörloth’ta işler karıştı! Galatasaray devrede

Fenerbahçe transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı lacivertli ekip kadrosuna bir golcü hamlesi yaparak yoluna devam etme düşüncesinde olduğu biliniyor. Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren yönetimin hedefindeki ismin Alexander Sörloth olduğu gelen bilgiler arasında. Norveçli golcü cephesinde gündem bir hayli karıştı. Fenerbahçe yeni sezona mümkün olan en güçlü kadro ile girmek için net bir çaba sergiliyor. Daha önce Kanarya, Lincoln Herique, Bruma, Emre Mor, Tiago Çukur ve Joshua King’i kadrosuna dahil etti. Fenerbahçe santrfor hamlesine odaklandı.

Transferleri ardı ardına sıralayan Kanarya, uzun bir süredir Norveçli yıldız Sörltoh’u kadrosuna katmak için mücadele veriyordu. Ancak son haberler Fenerbahçe için bu transferin artık daha zor olduğunu destekledi. Gelen bilgilere göre Galatasaray da Norveçli yıldız için yarışa girdi. Sarı-Kırmızılı kurmaylar, Sörltoh’unh transferi için Alman kulübü Leipzig ile iletişim kurdu. Bu haber Fenerbahçe’de adeta şok etkisine yol açtı. Takvim’den gelen habere göre Leipzig, Sörltoh’in bonservis ücretini 8 milyon Euro’ya çıkardı. Ancak Fenerbahçe bu rakamı hem de Norveçli golcünün istediği yıllık 3 milyon Euro’yu aşağıya çekme peşindeydi.

Galatasaray’ın Sörltoh için Leipzig’e ne kadarlık bir teklif sunduğu gizli kalmış durumda. Fener’in İşi Artık Daha Zor Ancak bu rakam 8 milyon Euro veya üzerindeyse Fenerbahçe’nin pazarlık şansı tükenebilir. Fenerbahçe kulübüne yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Başkan Ali Koç, bu gelişme üzerine Almanya’ya gitmeyi hedefliyor. Leipzig’li kurmaylarla bir kez daha yüz yüze görüşme düzenleyecek. Bu görüşmenin de mümkün olan en kısa sürede gerçekleşmesi beklenen gelişmeler arasında.

Cevap bırakın