Fenerbahçe Transferlerinin 3’ü Ukrayna’dan Biri Bayern’den

0

Fenerbahçe Transferlerinin 3’ü Ukrayna’dan Biri Bayern’den

Fenerbahçe yönetiminin Ukrayna-Rusya savaşından yararlanmanın planları yapıyor. Fenerbahçe ISmaıly‘den sonra Shakthar‘ın ıkı yıldızı Pedrinho ve Marlon‘a dikkatlerini çevirdi. Sarı-Lacivertliler savaş nedeniyle Shakhtar’dan ayrılacak olan iki yıldız için oldukça bonkör davranacak. Fenerbahçe, bir de Anderlecht’te kiralık oynayan B.Münih‘in genç oyuncusu Zirkzee için de teklifte bulundu.

Fenerbahçe Shakthar’ın solbeki İsmaily ile yaptığı görüşmeler sırasında Ukrayna kulübünde oynayan Pedrinho ve Marlon’un transferi gündeme oturdu. Avrupa’nın önemli kulüplerinin radarında olan iki yıldız için Sarı-Lacivertliler’in her türlü fedakarlığı yapabileceğinin altını çizdi.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/04/son-dakika-fenerbahce-transfer-haberleri-fb-transfer-betzmarksports.com_.jpg
son-dakika-fenerbahce-transfer-haberleri-fb-transfer-betzmarksports.com

3’ünü Birden Almak İstiyor

Fenerbahçe üç Brezilyalı yıldızı aynı anda transfer etmeyi hedefliyor. Sarı-Lacivertliler böylece yeni sezonda birbirini tanıyan 3 ismin de takıma daha faydalı olabileceğini düşünüyor.

Ancak piyasa değeri çok yüksek olan iki yıldıza Avrupa’nın çeşitli takımlarından da teklif geldiği biliniyor. Fenerbahçe 3 oyuncuyu birlikte transfer etme kozunu kullanmanın peşinde.

Takvim’in haberine göre; Fener ayrıca Anderlecht’te kiralık oynayan B.Münih’in 20 yaşındaki golcüsü Zirkzee için de atağa geçti. Alman kulübüne teklifte bulundu. Zirkzee’nin Bayern ile sözleşmesi 2023’te bitecek.

Cevap bırakın