Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Transfer Savaşı

0

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Transfer Savaşı

Galatasaray’ın teklif yaptığı Inter’li orta saha Matias Vecino’ya Fenerbahçe’nin de ilgisini çekiyor. Haziran’da serbest kalacak 30 yaşındaki merkez orta için için büyük bir çekişme yaşanacak gibi görünüyor.

Yeni sezonun güçlü kadrosunu kurmayı hedefleyen Fenerbahçe ile Galatasaray bir kez daha ters düştü. Galatasaray’ın daha önceden teklif yaptığı Inter’in Uruguaylı merkez orta saha oyuncusu Matias Vecino’ya Fenerbahçe’nin de ilgisinin olduğu ve oyuncunun menajeri ile ön görüşme yaptığı ortaya çıktı. Haziran ayında sözleşmesi sona ereceği için bonservis bedeli olmayan Uruguaylı orta saha her iki kulüp için de son derece cazip bir aday. Zira henüz 30 yaşında olan Matias Vecino 57 kez Uruguay Milli Takım forması giymiş son derece deneyimli bir oyuncu olduğu biliniyor.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/03/Fenerbahce-Transfer-Haberleri_Galatasaray-Transfer-Haberleri_betzmarksports.com_.jpg
Fenerbahce-Transfer-Haberleri_Galatasaray-Transfer-Haberleri_betzmarksports.com

Değeri 6 Milyon Euro

Inter’in 2017 yılında Fiorentina’ya 24.5 milyon Euro ödeyerek kadrosuna kattığı Vecino’ya başka kulüplerin de talip olduğu ancak hem Fenerbahçe hem de Galatasaray’ın Uruguaylı oyuncuya imza parası vermeye sıcak baktığı için diğer kulüplere göre daha avantajlı olduğu biliniyor. Aynı zamanda İtalyan pasaportu da olan Vecino’nun güncel piyasa değerinin 6 milyon Euro civarında olduğu tahmin ediliyor.

Cevap bırakın