Fenerbahçe’de Jorge Jesus’ın ilk Transfer Hedefi

0

Fenerbahçe’de Jorge Jesus’ın ilk Transfer Hedefi

Bruno Henrique 5.5 milyon euroya gitmişti… Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Jorge Jesus ile transfer projelerine başladı. Portekizli teknik adamın listesinin en başındaki isim de kamuoyunda duyuldu. Yeni sezona yeni bir hocayla başlayacak olan Fenerbahçe, Jorge Jesus ile anlaşma sağladı. Sarılacivertliler’de göreve başlayan Jesus, uzun zamandır Fenerbahçe’yi ile yakından ilgileniyordu. Kadro planlamasını hazırlayan Portekizli teknik direktör, nokta transferler yapmayı hedefliyor.

İlk Hedef Bruno Henrique Vole’de yer alan habere göre, Fenerbahçe, Flamengo’dan Bruno Henrique’yi kadrosuna dahil etmek istiyor. Oyuncu Jorge Jesus’un kanat transferi konusundaki ilk tercihi olarak biliniyor. Bruno Henrique tarafı da Avrupa’ya dönmeye olumlu yaklaşıyor. Çalımları ve Çabukluğu Hayranlık Uyandırıcı Henrique ile Jorge Jesus, Flamengo’da bir dönem birlikte çalışmışlardı. Brezilyalı milli oyuncunun çalımları ve çabukluğu dikkatleri üzerinde bırakıyor.

5,5 Milyon Euro’ya Flamengo’ya Gitti 2015-16 sezonunun ara Transfer döneminde Wolfsburg ile Avrupa’ya adım atan Bruno Henrique, tam 1 sene sonra ülkesi Brezilya için geri dönmüştü. 31 yaşındaki Bruno Henrique, 23 Ocak 2019 tarihinde ise 5,5 milyon euro karşılığında Flamengo’ya dönüş yapmıştı. Bruno Henrique Fenerbahçe İle Avrupa’ya Dönme Hedefinde Kariyerinin en iyi dönemlerinden birini geçiren Bruno Henrique, Fenerbahçe formasıyla Avrupa’ya dönmeye olumlu bakıyor. Skora verdiği katkıyla dikkat çeken Bruno Henrique’nin Flamengo ile 1,5 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/06/Fenerbahce-Transfer-Haberi-www.betzmarksports.com_.jpg
Fenerbahçe-Transfer-Haberi-www.betzmarksports.com

Başkan Ali Koç’tan İma Gelmişti
Öte yandan Ali Koç, Jorge Jesus’un imza töreninde Miguel Crespo gibi sürpriz isimlere yoğunlaşacaklarını belirtmiş ve “basında çıkan hiçbir isim doğru değil” şeklinde konuşarak gelecek sezonun transfer stratejisi hakkında ipucu vermişti.

Cevap bırakın