Fenerbahçe’den Aston Villa’nın oyucusu Bertrand Traoré’ye transfer kancası

0

Fenerbahçe’den Aston Villa’nın oyucusu Bertrand Traoré’ye transfer kancası

Önümüzdeki sezon Jorge Jesus yönetiminde güçlü bir ekip kurmak için transfer çalışmalarına hız veren Fenerbahçe, Aston Villa’nın oyucusu Bertrand Traoré için girişimlere başlangıç yapıyor. Jorge Jesus’un ısrarla alınmasını telep ettiği Bruno Henrique oynadığı son maçta sakatlanarak sahaya veda etti. Futbolcunun dizinden ameliyat olacak olarak, sahalardan en az 6 ay ayrı kalacak olması sebebiyle transferinden cayıldı.

Traore için girişimler başladı

Fenerbahçe yönetimi forvet adayları arasında birinci sıraya çıkan Bertrand Traore için resmi görüşmelere adım attı. Shaktar takımında forma giyen ve sözleşmesi 30 Haziran 2026 tarihinde sonlanacak olan futbolcuyu satın alma opsiyonu ile kiralamak için girişimlere atılım yapıldı.

Bertrand Traore, Fenerbahçe’ye sıcak bakıyor

Son sezonda Afrika Kupası’nda forma giyen ve geri döndükten sonra Gerrard tarafından fazla forma şansı verilmeyen Bertrand Traore‘nin oynayabileceği bir takıma gitmeye sıcak baktığı öğrenildi.

Bertrand Traore’nin performansı

Futbolcu Bertrand Traore, 2020 yılında Lyon’dan Aston Villa’ya transferi gerçekleştirildi. Daha önce Chelsea ve Ajax takımlarında da forma giyen Traore, geçtiğimiz sezon Premier Lig’de 9 maçta görev yaptı.

Cevap bırakın