Fenerbahçe’nin Yıldızı Arda Güler’e Paris Saint-Germain kancası!

0

Fenerbahçe’nin Yıldızı Arda Güler’e Paris Saint-Germain kancası!

Fenerbahçe’de gelecek sezon kadro yapılanma çalışmaları son hız sürerken takıma transfer edilecek oyuncuların yanı sıra gidecek oyuncularda netleşmeye başladı. Fakat sarı-lacivertliler den sürpriz bir haber alındı. TRT Spor’un haberine göre Fransa’nın dev takımı Paris Saint-Germain,

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler’i transfer etmek istiyor. Fenerbahçe’de gelecek sezon için kadro geliştirme planları devam ediyor. Kadroda gençleşme çalışmalarını devam ettiren sarılacivertliler altyapıya ciddi bir önem veriyor. Fenerbahçe, alt yaş kategorilerinde genç yetenekleri teker teker değerlendirip A takıma kazandırmayı hayal ediyor.

Fenerbahçe, genç futbolcuları geliştirip A takıma dahil ettikten sonra Avrupa’ya transferlerinden büyük bonservis geliri kazanmayı amaçlıyor. Sezona Vitor Pereira ile başlayan sarı-lacivertliler, genç oyunculara zaman tanıma anlamında beklentileri karşıladı. Fakat Portekizli teknik direktörle kötü gidişatın ardından yollar yine ayrılmak durumunda kaldı.

Pereira’nın yerine getirilen İsmail Kartal da genç oyunculara süre vermeye sürdürdü. TRT Spor’un haberine göre Paris SaintGermain, Arda Güler’i transfer etmek için fazlaca istekli. Arda Güler bu sezon çubuklu forma ile çıktığı 24 maçta 7 gol 11 asist yaparak futbol kamuoyunun beğenisini topladı. Genç yıldızın sarı-lacivertlilerle 30 Haziran 2025 tarihine kadar sözleşmesi bulunuyor.

Cevap bırakın