Galatasaray asrın transferi için pusuda! Hedef Ronaldo

0

Galatasaray asrın transferi için pusuda! Hedef Ronaldo

Galatasaray dev bir transfer için hazırlık aşamasında. Sarı kırmızılılar, yapacağı bu transfer ile dünyayı ayağa kaldırmayı hedefliyor. Ekibin hedefinde Cristiano Ronaldo var!

Galatasaray, yaz transfer döneminde ortamı koklamıştı. Ancak “Şampiyonlar Ligi’nde olmayan takıma gitmem” cevabını almıştı. Cimbom Cristiano Ronaldo defterini hala kapatamadı. Transferde iş bitirici yönetici Erden Timur, Manchester United’dan ayrılma kararı veren Portekizli süper star için pusuya yattı.

Timur, aldığı astronomik ücrete (haftada 385 bin pound) rağmen 37 yaşındaki golcüye Galatasaray forması giydirmek için tüm maddi imkanları seferber etmeye hazır olduğunu bildirdi. Erden Timur, asrın transferini devre arası ya da sezon sonunda gerçekleştirmek için Ronaldo ve çevresiyle iletişimi hiç aksatmıyor.

Timur, GS TV’de yaptığı açıklamada transfer harekatıyla ilgili şunları söylemişti: “Çok çok hayal isimlere bile gittik. Hayal isimlere bile gittik. Şu anda isimleri veremiyorum. Çünkü önümüzdeki dönemler için o diyaloğu ve samimi süreci devam ettireceğiz.”

ilgili haber: Cristiano Ronaldo Belirsizliği! Bayern Münih Derken Chelsea Ve Roma…

Cevap bırakın