Galatasaraylılar şok yaşıyor! Bruma’dan sonra Onyekuru da…

0

Galatasaraylılar şok yaşıyor! Bruma’dan sonra Onyekuru da…

Fenerbahçe, ünlü futbolcu Bruma’yı satın alma seçeneğiyle bir yıllığına kiraladığını bildirdi. Bu haberin ardından Galatasaraylılar büyük hayal kırıklığına uğradı. Bir dönem sarı-kırmızılı formayı hakkıyla taşıyan ve Fatih Terim’in prensi olan Bruma’nın ezeli rakibe gitmesi taraftarı üzüntüye boğdu. Bu transferden sonra Galatasaray’ın bir eski futbolcusu Onyekuru‘nun da Beşiktaş’a gitme girişiminde olduğu öğrenildi.

Galatasaray ve Beşiktaş’ın gündeminde yer alan Henry Onyekuru’nun geleceği için henüz net karar henüz alınmadığı biliniyor. Adı Beşiktaş ile de anılan Henry Onyekuru‘nun, Olympiakos‘ta mutlu olmadığı öne sürülmüştü. Daha önce 3 kez Galatasaray formasını giyen yıldız oyuncunun, kariyeri konusunda henüz net bir karara varılamadığı belirtildi. Nijeryalı futbolcunun, kendisi için gelecek teklifleri değerlendirdiği ise gelen haberler arasında.

Beşiktaş’a İmza Atabilir

Onyekuru’nun menajeri William D’Avila, Radyospor’a bazı açıklamalarda bulundu. D’Avila, “Onyekuru için bir İstanbul’dan bir de dışarıdan bir kulüple görüşüyorum. Onyekuru, İstanbul’a dönmek istiyor. İlerleyen zamanda kendisini nerede izleyeceğimiz netleşecek” şeklinde ifade etti.

Galatasaray Ezeli Rakiplerini Besliyor

Yolu Galatasaray’dan geçen pek çok önemli futbolcu son dönemde Beşiktaş ve Fenerbahçe ekibinde yer aldı. Gedson Fernandes geçen sezonun devre arasında siyah-beyazlılarla anlaşma sağladı. Şimdi sırada Onyekuru’nun olduğu biliniyor. Fenerbahçe ise son yıllarda, Tolga Ciğerci, Garry Rodrigues, Sinan Gümüş, Serdar Aziz’den sonra Bruma‘yı da renklerine dahil etti.

Cevap bırakın