Hamsik Transfer teklifine Trabzonspor’dan Veto!

0

Hamsik Transfer teklifine Trabzonspor’dan Veto!

İsmi açıklanmayan Suudi Arabistan’lı ekip, Trabzonspor’un başarılı oyuncusu Marek Hamsik için ara transfer döneminde astronomik rakamlı teklif alındığı ortaya çıktı. Adı şuan için gizli olan Suudi Arabistan’lı ekip Marek Hamsik için Trabzonspor’a 4 milyon euro teklif edildi.

Göreborg takımından bedelsiz şekilde Trabzonspor’un kadrosuna dahil olan Marek Hamsik için ocak ayı içerisinde inanılmaz teklif aldığı ortaya çıktı. Trabzonspor’un sezon’un başın da aldığı Marek Hamsik ile Şampiyonluk yolunda ilerleyecekleri düşüncesi ile gelen astronomik rakamlı teklifi red etti.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/02/Transfer-Haberleri-Hamsik-Transfer-teklifine-Trabzonspor-dan-Veto_betzmarksports.com_.jpg
Transfer-Haberleri-Hamsik-Transfer-teklifine-Trabzonspor-dan-Veto_betzmarksports.com

Trabzonspor’dan Marek Hamsik Teklifine Red:

İsmi gizli tutulan Suudi Arabistan’lı ekip, Ünlü ve yetenekli  Hamsik için ara transfer döneminde Trabzonspor ile iletişime geçti. Orta saha oyuncusu 34 yaşındaki Marek Hamsik için Bordo-Mavililere 4 milyon euro fiyat teklifte bulunan arak ekibi, trabzonspor tarafından red edildi.

Trabzon camiasının yıllardır beklemiş oldukları şampiyonluk hayaline ulaşmalarına az kalmışken hata yapmak istemedikleri ve bu nedenle bu teklifi geri çevirdikleri açıklandı. Hamsik trabzon ve trabzonspor’un sevdiği, değer verdiği yetenekli, başarılı bir oyuncudur ve bu nedenle yapılan teklif anında geri çevrildi.

 

Trabzonspor’un Marek Hamsik Karnesi:

Abdullah Avcı’nın gözdesi Marek Hamsik’in güncel piyasa değeri 3 milyon euro. Slovak süper yıldız oyuncu Marek Hamsik’in bu sezon içerisin de; 2 gol‘ü, 4 asisti bulunuyor. Yetenekli oyuncu bu sezon Süper Lig’de 20 maçta yer aldı ve güzel performans sergiledi.

 

Cevap bırakın