Luis Campos’tan Kerem Aktürkoğlu İçin Karar

0

Luis Campos’tan Kerem Aktürkoğlu İçin Karar

Peşinde sayısız Galatasaray’ın yıldızı Kerem Aktürkoğlu için rekor fiyat belirlendi. Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın danışmanı Luis Campos‘un Kerem Aktürkoğlu için verdiği rapor açıklandı. Barcelona karşısında Camp Nou’daki müthiş performansından sonra 2-1 galip oldukları Beşiktaş derbisine de golleriyle öne çıkan genç yetenek için düşünülen fiyat Galatasaray için iyi bir fırsat olacak.

Kerem İçin Açıklanan Ücret 35 Milyon Euro

“ Transfer sihirbazı” olarak adlandıran dünyaca ünlü futbol adamı Campos’un, Kerem için de düşündüğü öğrenildi. Buna göre Portekizli futbol adamının, Galatasaray’ın genç yeteneği için düşündüğü rakamın en az 35 milyon euro (yaklaşık 560 milyon lira) olduğu tahmin ediliyor.

Olympique-Lyon_Atletico-Madrid_betzmarksports.com.jpg
Olympique-Lyon_Atletico-Madrid_betzmarksports.com

Lyon ve Atletico Peşinde

Galatasaray’ın Beşiktaş’ı mağlup ettiği derbiye Şef Scout’u Bruno Cheyrou’yu gönderen Lyon’un Kerem için 20 milyon euroya yakın bir teklif vereceği tahmin ediliyor. Kerem için 14 milyon euro teklif ileten İspanyol devi Atletico Madrid’in ise Barcelona ve Beşiktaş maçlarından sonra yeni bir teklif yapmaya hazırlandığı açıklandı.

İngiltere’den Wolverhampton ile beraber bir kulübün daha Kerem Aktürkoğlu için devrede olduğu bildirildi. Luis Campos’un teklifleri değerlendiren sarı-kırmızılı yetkililere, “Kerem’deki potansiyel çok büyük. 35 milyon euronun altındaki rakamlarla ilgilenmeyin” dediği biliniyor.

betzmark-sports-Transfer-Haberleri

Cevap bırakın