Mesut Özil İle Taslica Takası

0

Mesut Özil İle Taslica Takası

Fenerbahçe‘de kadro dışı kalan Mesut Özil ile ilgili flaş gelişmeler gündeme düştü. Çalışmalarını takımdan ayrı şekilde sürdüren efsane futbolcunun gelecek sezon kadroda olmayacağı düşünülüyor. Buna göre Özil’in Talisca ile takas olabileceği gündeme geldi.

Suudi Arabistan basını Al Nassr kulübünün, Mesut Özil’in transferi için Fenerbahçe’nin kapısını çaldığı iddiası manşetlerdeki yerini aldı. Ancak Takvim’in derlediği bilgilere göre Fenerbahçe’nin bambaşka bir planı var.

Fenerbahçe Takas Planı Yapıyor

Fenerbahçe, Al Nassr kulübü ile birtakım sorunlar yaşayan Anderson Talisca‘yı Mesut ile takas ederek kadrosuna dahil etmek istiyor. Fenerbahçe bu transfer için kesenin ağzını açmaya karalı görünüyor.

Piyasa Değeri 12 Milyon Euro

28 yaşındaki Brezilyalı oyuncunun piyasa değeri yaklaşık 12 milyon Euro civarında bulunuyor. En yüksek piyasa değerinin ise geçtiğimiz yıllarda 28 milyon Euro olduğu bilinmekte.

Beşiktaş’ında Hayaliydi

Talisca’yı eski takımı Beşiktaş’ta istiyor. Ancak takas avantajını elinde bulunduran Fenerbahçe’nin, transfer etmesi daha olası. Önümüzdeki 1-2 hafta ise çok önemli gözüküyor.

Başkan Koç Taslica’yı İstiyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un da Beşiktaş‘ın eski Brezilyalı yıldızı Anderson Talisca’ya Sarı-Lacivertli formayı giydirmeyi çok istediği ortaya çıktı. Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Başkan Ali Koç’un 9 numarada Vedat Muric, 10 numarada da Anderson Talisca‘nın oynamasını istediği ifade ediliyor.

Cevap bırakın