Paulo Dybala, Roma’da

0

Son dakika Transfer haberi: Paulo Dybala, resmen Roma’da

Roma, Juventus ile olan sözleşmesinin bitmesiyle beraber serbest kalan Arjantinli yıldız Paulo Dybala’yı kadrosuna dahil ettiğini resmi olarak açıkladı.

Juventus ile olan sözleşmesinin sonlanmasıyla ile serbest kalan Paulo Dybala, kariyerine İtalya’da devam edecek. Arjantinli yıldız, Roma ile resmen sözleşme imzaladı. Roma’dan yapılan resmî açıklamada son 7 sezonu Juventus formasıyla sürdüren Paulo Dybala ile Haziran 2025’e kadar geçerli sözleşme imzalandığı bildirildi. Dybala, yeni takımında 21 numaralı formayı terletecek. İmza töreninde açıklama yapan Dybala, “Beni bu imzaya götüren günler birçok duygunun birleşimi ile gerçekleşti. Roma’nın beni istediğini gösterirken sergilediği kararlılık ve hız fark yarattı.

Gelecek için her zamankinden daha sağlam temeller atmaya devam eden bir kulüp ve birlikte çalışmanın ayrıcalık olduğu bir teknik direktör Jose Mourinho ile gelişen bir takıma katılıyorum. Rakip olarak Roma taraftarlarının yarattığı atmosfere hayran kalmıştım. Roma formasıyla onların karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

öneri haber: Son dakika: Zeki Çelik resmen Roma’da! Transfer açıklamasında gelenek devam etti…

Cevap bırakın