Sörloth’tan Süper Lig’e Transfer Açıklaması

0

Sörloth’tan Süper Lig’e Transfer Açıklaması

Real Sociedad forması giyen Alexander Sörloth, Türkiye’yi ve Süper Lig’i özlediğini belirtti. Norveçli golcü, transfer iddialarına yönelik, “Açıkçası daha bunu düşünmedim. Bu soruya ne zaman yanıt versem ortalık karışıyor” açıklamasında bulundu.

Sezonu Real Sociedad’da kiralık olarak bitiren Alexander Sörloth, Norveç’te yayım yapan TV2’ye açıklama yaptı.

Süper Lig’de Trabzonspor formasi giydiği dönemle ilgili Sörloth, “Her transfer döneminde büyük bir kargaşa varmış gibi gözüküyor. İnanılmaz bir futbol ülkesi. Orda geçirdiğim dönemle ilgili çok güzel anılarım var. Maç günleri kesinlikle büyüleyiciydi. Bu, hâlâ özlediğim bir şey. Mücadele ve tezahüratlar… Zorlu bir deneyimdi.” şeklinde konuştu.

Sörloth’tan Belirsiz Açıklama

Transfer durumuna dair de konuşan Norveçli golcü, “Süper Lig’e geri dönmek ister misin?” sorusuna, “Ben buna cevap verince ortalık karışıyor. Bu konuyu henüz düşünmedim.” cevabını verdi.

Ayrıca Sörloth “Benim için en önemli şey, istendiğimi hissettiğim ve takımda önemli bir rol alacağıma dair iyi sinyaller aldığım bir yerde oynamak. Real Sociedad, Leipzig ya da bir başka yer. Ama birkaç yıldan fazla oynayabileceğim bir takımda olmak güzel olur. Tekrar kiralanmak değil, kalıcı olarak ayrılmayı istiyorum.” dedi.

Cevap bırakın