Trabzonspor’dan Stefano Denswil İçin Erken Hamle

0

Trabzonspor’dan Stefano Denswil İçin Erken Hamle

Kiralık kontratı sezon bitimi sona erecek olan ve Trabzonspor’da devam etmek isteyen Stefano Denswil için yönetim şimdiden hamle yapıyor. Önümüzdeki günlerde Hollandalı savunmacının menajerinin Türkiye’ye geleceği öğrenildi.

Gelecek sezonun kadro planlamasına yine erken başlayan Bordo-Mavililer, iç transfer hazırlığına geçti. Trabzonspor , geçtiğimiz yaz Bologna’dan 1 yıllığına kiraladığı Stefano Denswil’i kadroda tutmayı hedefliyor. Sol bek ve sol stopere alternatif olması için transfer edilen Hollandalı futbolcu, Edgar ile Vitor Hugo’nun yokluğunda savunmanın yeni lideri seçildi. İstikrarlı performansıyla büyük beğeni toplayan 28 yaşındaki oyuncu için şimdiden harekete geçildi. Uzun süredir Türkçe dersleri alan ve kariyerine Trabzon’da devam etmek isteyen Denswil’in menacerinin önümüzdeki günlerde Türkiye’ye geleceği biliniyor.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/03/Stefano-Denswil_Trabzonspor-Transfer-Haberleri-Soylentileri-Gundemi-son-dakika-betzmarksports.jpg
Stefano-Denswil_Trabzonspor-Transfer-Haberleri-Soylentileri-Gundemi-son-dakika-betzmark sports

Kontrat İçin Sayılı Zaman

İtalyan basınına göre; Bologna ile kontratı sezon sonunda bitecek olan Denswil’in, Serie A ekibinde 1 yıllık opsiyonu daha var. Menajeriyle yapılacak detaylı görüşmelerin ardından bu konu netleşecek. Opsiyonun iki tarafın onayına bağlı olması yani Denswil’in Bologna ile kontratını uzatmama hakkının bulunması halinde tecrübeli stoper bedelsiz olarak kadroya katılabilir.

Cevap bırakın