2022 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Kahramanmaraş’ta Başlıyor!

0

2022 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu coşkusu Kahramanmaraş’ta Başlıyor!

Kar Voleybolu Avrupa Turu, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından organize ediliyor. Turu’n ilk ayağı, 18-20 Şubat 2022 tarihlerinde Türkiye Voleybol Federasyonu ile Kahramanmaraş Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenecek.

Toplam 99 Sporcu Katılacak

Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin kesişim noktasında bulunan Kahramanmaraş’taki Yedikuyular Kayak Merkezi, 2022 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu 1. ayak karşılaşmalarına ev sahipliği yapacak. Kadın ve erkek kategorilerinde toplamda 27 takımın mücadele edeceği organizasyona Türkiye, Belçika, Kanada, Fransa, İtalya, Litvanya, Polonya, Romanya, Rusya, İsviçre, Almanya, Macaristan, İran, Cebelitarık, Ukrayna ve Çekya’dan tam 99 sporcu katılım sağlayacak.

2022 CEV Kar Voleybol Organizasyonu’nda ülkemizi erkeklerde, Sefa Urlu/Necmi Ayberk Güllük/Batuhan Kuru/Sacit Kurt (TUR1) ile Bahadır Utku Kesgin/Ahmet Can Tür/Dündar Yıldırım/Koray Baytemur (TUR2) takımları, kadınlarda ise Simge Yalçın/Merve Çelebi/Bahanur Gökalp/Sanem Baş (TUR1) takımı temsil edecek.

https://betzmarksports.com/wp-content/uploads/2022/02/Voleybol-Haberleri_2022_CEV_Kar_Voleybolu_Avrupa_Turu_Kahramanmaras-ta_Basliyor_www.betzmarksports.com_.jpg
Voleybol-Haberleri_2022_CEV_Kar_Voleybolu_Avrupa_Turu_Kahramanmaras-ta_Basliyor_www.betzmarksports.com

Final karşılaşmaları 20 Şubat Pazar Günü Olacak

2022 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu 1. ayak karşılaşmaları, 17 Şubat 2022 tarihinde başlayacak. Başlangıç erkekler eleme turu mücadeleleri ile olacak. 2022 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu 1. ayak karşılaşmalarının sonu ise 20 Şubat pazar günü oynanacak finallerle gerçekleşecek.

Cevap bırakın