Türkiye – Tayland Voleybol Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

0

Türkiye – Tayland voleybol maçı ne zaman oynanacak?

Türkiye – Tayland maçı 24 Eylül Cumartesi günü saat 14.00‘de başlangıç yapacak. Bu zorlu mücadele TRT Spor Yıldız ve TRT Spor 2 kanallarından canlı yayınlanacak.

Türkiye – Tayland voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Voleybolseverler Türkiye’nin Tayland ile oynayacağı maçın detaylarını öğrenmek için internette araştırma yapmaya başladı. Peki Türkiye – Tayland maçı ne zaman oynanacak ve hangi kanalda ekranlara gelecek..

Hollanda ve Polonya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan Dünya Kadınlar Voleybol Şampiyonasında Türkiye ile Tayland arasında oynanacak maçın detayları açıklandı.. Filenin Sultanları 23 Eylül’de başlangıcı yapılacak olan Dünya Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda mücadele verecek. Milli takımımız ilk maçında Tayland ile karşılaşacak.

Filenin Sultanları’nın Kadınlar Dünya Şampiyonası kadrosu belirlendi. Milli Kadın Voleybol Takımı’nın kadrosunda Simge Aköz, Cansu Özbay, Saliha Şahin, Hande Baladın, Meliha İsmailoğlu, Elif Şahin, Meryem Boz, Eda Erdem, Ayçin Akyol, Derya Cebecioğlu, Zehra Güneş, Aylin Acar, İlkin Aydın ve Ebrar Karakurt bulunuyor.

Voleybol Haberleri

Cevap bırakın