Voleybolcu Zehra Güneş aşka geldi! Herkes ellerine takıldı

0

Voleybolcu Zehra Güneş aşka geldi! Herkes ellerine takıldı

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın konuşulan isimlerinden Zehra Güneş özel hayatıyla da dikkat çekiyor. Hem tarzı hem açıklamaları hem de paylaşımlarıyla isminden sıkça söz ettiren Güneş son olarak sevgilisi Eren Dişli ile bir pozunu sosyal medya hesabında paylaştı. Poza “Çok yakışıyorsunuz” yorumlarının yanında gelen çok yorum konusu da voleybolcunun elleriydi. Güneş’in elleri fotoğrafta dikkatleri üzerine topladı.

Yılın Stil Sahibi Sporcusu ödülünü alan A Milli Kadın Voleybol Takımı‘nın öne çıkan isimlerinden Zehra Güneş sosyal medyayı da aktif kullanıyor. Hem tarzıyla hem de özel yaşantısıyla öne çıkan Güneş’in aşk hayatı da merak konusu. Eren Dişli ile bir süredir birlikte olan Zehra Güneş’ten aşk dolu bir paylaşım geldi. 23 yaşındaki yıldız voleybolcunun Eren Dişli ile pozuna “Maşallah”, “Çok güzelsiniz” yorumlarının yanında eliyle ilgili de yorumlar yağdı.

Geçtiğimiz günlerde dahil olduğu bir ödül törenindeki tarzıyla beğeni toplayan Güneş’in ellerini görenler kendini tutamadı. Güneş’in takipçilerinden “Elin adamın kafasından büyük”, “Elin psikoloji bozar” yorumları geldi.

Cevap bırakın